Okamžitá půjčka pro dlužníky

Dnes si můžete půjčit i tehdy, když se zrovna nachází vaše jméno v registru dlužníků. Pravda, mnohdy je to spíše nedopatření a neznamená to, že máte vážné problémy s financemi a exekuční řízení je na dohled. To ale banky nezajímá a prostě vám nepůjčí, protože nemáte ideální bonitu, jakou si u klienta představují. Řešení je ovšem snadné a rychlé, obrátit se na nebankovní trh.

Půjčky bez registru jsou dnes jednoduše dostupné

Jistě, zaplatíte vyšší úroky, to je zřejmá nevýhoda, kterou se nebankovní poskytovatel pojišťuje, protože máte kvůli registru nízkou bonitu. Na druhou stranu ale dostanete peníze na cokoliv, opravdu rychle a bez nejmenších problémů, což je zase naproti tomu zřejmé plus. Všechno potřebné se navíc vyřídí online, takže celá transakce proběhne bez nejmenších komplikací.
Zvolte si opravdu seriózního poskytovatele, na trhu je stále bohatý výběr, řada firem se půjčce pro dlužníky opravdu věnuje. Můžete se snadno dohodnout bez zbytečného papírování a kompromisů, které vám prostě nesedí. Existují totiž společnosti, které vám vyjdou maximálně vstříc, vše je přeci na věcné dohodě dvou stran.
Nezáleží na tom, jestli máte zápis v registru. Podobná situace vznikne často naprostou náhodou. Zapomenete na malou složenku a po pár týdnech se dozvíte, že jste uvedeni na seznamu a cesta ven bude zdlouhavá. Nebankovní formou si navíc takto můžete půjčit nejen pár tisíc korun, ale samozřejmě i mnohem větší sumu. Některé společnosti nabízejí i stotisícový úvěr, zde si ale musíte všechny detaily pečlivě promyslet a určitě to nebude otázka jen jednoho odpoledne, chce to mnohem více času.

Posouzení žádosti probíhá často zcela individuálně

Ano, nový zákon o spotřebitelském úvěru možná určité věci zpřísnil a trh se trochu změnil, ale to neznamená, že lidé se zápisem v registru dlužníků půjčku nikde nedostanou. Opak je pravdou, protože ke každé žádosti se přistupuje jednotlivě, důležitý je spíše pravidelný měsíční příjem než nějaký škraloup typu zápisu v registru.
Tento typ půjček je samozřejmě bezúčelový, tudíž nebudete muset zdůvodňovat, na co si – a to i v případě většího objemu peněz – půjčku vlastně chcete vzít. A vyřízení samozřejmě proběhne online, žádné ponižující fronty na pobočce, kde byste mohli být spatřeni třeba někým ze sousední ulice, rozhodně v tomto směru nečekejte. Převod peněz navíc může být otázkou několika minut, stačí se dohodnout s poskytovatelem s tím, že na vyplacení vlastně spěcháte. V podobných případech nebude problémem expresní jednání, počítejte ale s vyššími úroky, které jsou tady vlastně daní za tuto ochotu.

The following two tabs change content below.

admin

Latest posts by admin (see all)

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar