Rychlá půjčka do 10000 Kč

Mikroúvěr je občas vyloženě potřeba. Porouchá se pračka, myčka, lednička či jiný elektrospotřebič, potřebujete uhradit nedoplatek za vodu nebo topení, zapomněli jste na složenku za měsíční paušál u telefonního operátora. Důvodů, proč si bereme čas od času půjčku, je opravdu celá řada a netřeba je zdlouhavě rozebírat. Důležité je, aby byla vybraná půjčka férová, peníze přišly skutečně včas (lépe řečeno – ideálně během pár minut) a povedlo se plně dodržet podmínky splátkového kalendáře. Tomu se zkrátka říká zodpovědné půjčování…

Možností je na trhu relativně dost, jen si vybrat

Nebankovní trh s půjčkami je poměrně rozrostlý, najdete tu vlastně až několik desítek různých možností, jak si půjčit peníze. Samozřejmě, ne každá je tak výhodná, jak byste si představovali, jiná nabídka zase splní vaše požadavky téměř do puntíku přesně. Za všechny si zmiňme například ZAPLO, které je zajímavá i tím, že působí na našem trhu už poměrně dlouho – je tedy známá i u těch, kteří si půjčku nebankovní cestou nikdy nesjednali. A co vše nám přináší?

Pojďme si srovnat, jak by to vypadalo, kdybychom si půjčili deset tisíc korun právě zde, a to se splatností 14 dnů nebo 30 dnů. Bude však nutné, abyste byli stálými klienty. Nezapomeňte, že nováčci u Zapla si mohou vypůjčit sumu maximálně sedmi tisíc korun, desetitisícová hranice je možná až u druhého úvěru v řadě.

Půjčka u ZAPLA ve výši 10 000 Kč 10 000 Kč
Lhůta splatnosti 14 dnů 30 dnů
Poplatek 0 Kč 0 Kč
Celková splatná částka 10 000 Kč 10 000 Kč

 

Půjčit si tuto částku na 14 dnů je poměrně finančně nákladné, ale je pravdou, že v tomto je nebankovní trh naprosto specifický. Chcete půjčku, která bude rychlá a jejíž vyřízení bude vlastně jen formalita – bohužel, tohle je de facto určitá daň za rychlost a vstřícnost. Toto je navíc na trhu zcela obvyklé, tudíž hledat mimořádně nízký úrok, který by splnil vaše přání, asi nebude právě možné…

Rychlá půjčka online je prostě o tom, že ještě týž den budou peníze u vás v bance. Zaplatíte, co budete potřebovat, vyberete si snadno z bankomatu, uhradíte složenky a tak podobně. Žádné čekání a papírování, které jen zdržuje. Když vsadíte na osvědčenou značku, se kterou mají možná jistou zkušenost i vaši přátelé a známí, jedná se o transakci zcela bez rizika. K dispozici je i řada doplňkových služeb, možnost odložit splatnost o týden nebo dva za mírný poplatek, všechny náležitosti půjčky jsou jasně uvedeny v přehledné smlouvě. Ta navíc sama o sobě nepřesáhne dvě stránky formátu A4.

 

The following two tabs change content below.

admin

Latest posts by admin (see all)

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar